isten hozzászólása:

hú, milyen shiftet nyomott a 4. sorunk az előbb. adams szopatott egy kicsit. dupuisnek volt egy szép passza malkin felé az előbb. adams, bakker a félpályáról induló védőt a saját harmadunkból utolérte.

steigerwald mondja, hogy rupp a múltkor a gólja után akkorát üvöltött, hogy megszédült :D

cooke volt még az előbb rohadt gyors.

EN-en láttam tegnap tangradi tip-down gólját, annál caffaro lövése (amibe tangradi belenyúlt) tetszett. kicsit letangre emlékeztetett.

azt is megfigyeltem, amit most mond steigy: orpik mostanában azért szerzett pár pontot: hatot az utóbbi 9 meccsén.

crosby szépen kihasználta, hogy Mara takar a saját kapusának, és úgy kilőtte a hosszú "pipát", mint a picsa. talbot megszerezte első pontját. steigy szerint még épp csak félig ment le a negyedik sorunk, amikor a gólt lőttük. csak a hetest láttam crosby hátán (oldalról), először azt hittem, hogy adams lőtte a gólt :neveto:

godardnak mi a rossebet adtak reggelire? ott van mindenhol.

közben 10 másoperccel a harmad vége előtt bekadt a mi meccsünk, úgyhogy gondoltam, megnézem valami más meccsnél, hogy az jó-e. és baszki, bejött, amit mondtam: az ottawa jó sorozata pont a new jersey ellen szakadt meg, faszom.
ez hihetetlen. az összes többi meccs simán megy, a mienk nem jó egyedül...
ezt nem hiszem el, eltelt azóta 5 perc, és még mindig szar.
most vártam fél órát, (vártam a lófaszt, dolgoztam) most végre jó (07:05. // 5:55-kor kezdtem nézni).

jó a DJ-nk, muse szól a második harmad kezdete előtt.

jó lenne már kicsit bebiztosítani a vezetést, mert az, hogy ez a montreali 2-on-1 kimaradt, elég nagy mák. mafról pont cammalerihez pattant, mák, hogy furán, és nem tudott beleütni.

jó az öreg a háznál, baszod!

megint espn-gondok.

crosby, micsoda helyzetfelismerés, micsoda passz, gonchar meg micsoda szemtelen gól.

sid kurvajó a mai meccsen. passzokat blokkol, korongokat piszkál el, meg ugye, a nyilvánvaló...

hehe, steigy és errey azzal viccelődnek, hogy errey mondja, hogy 5-6 fontra ő mindig jó hálaadáskor, de mi lesz így, hogy nem lesznek otthon, hogyan fogja felszedni azt pár plusz fontot, mire steigy mondja neki, hogy "megoldjuk".

megint előjön a szokásos hülyeség: az ellenfél kb. helyzetek nélkül, a semmiből előkapar egy gólt.

na, ez megvan.
esélyük nem volt. iskola volt.
jó, jó, tudom: náluk is van sérült bőven, és igazából az eredmény alapján nem mondaná senki, hogy leiskoláztuk őket, de, hogy mennyire nem volt esélyük, azt mutatja az, hogy 1-3-nál le se vitték a kapust a végén. tudták, hogy fölösleges.